https://jozefraz.sk/homepage/#program
Opätovné zavedenie 15-minútového cestovného lístka a MHD nad 65 rokov zadarmo. Plus plno prázdnych rečí, našťastie ani slovo o Filiálke. Ale aj tak je to bieda.
EDIT: Stránku práve vypli.
Opätovné zavedenie 15-minútového cestovného lístka a MHD nad 65 rokov zadarmo. Plus plno prázdnych rečí, našťastie ani slovo o Filiálke. Ale aj tak je to bieda.
EDIT: Stránku práve vypli.

bobitwo
Hlavná cesta nemusí ísť rovno. Je definovaná buď značkami, alebo pravidlom prednosť zprava.
Ak s ňou máš problém, asi nastal čas vrátiť vodičák.