Reply on: 810zssk #257832:
Veď práve preto som dával tie návodné otázky. Odpoveď, prečo na prímeste neplatí električka na bankovej karte bude určite znieť, že tam nie je fotka užívateľa. Ale toto dokázala vyriešiť aj extrémne konzervatívna Praha tak, že fotka je uložená v databáze a priradená ku karte.
kecho
Na bezrukych vodicov mame pomahacov a chranicov - kolko sa ich tam vyskytlo za poslednych 20 rokov?
Edit: v Kosiciach maju priamo v kruhaci este aj nainstalovany semafor - tak cakam, kedy aj sem pride nejaky dalsi migrant, co prinesie toto exkluzivne riesenie.