Reply on: 810zssk #257832:
Veď práve preto som dával tie návodné otázky. Odpoveď, prečo na prímeste neplatí električka na bankovej karte bude určite znieť, že tam nie je fotka užívateľa. Ale toto dokázala vyriešiť aj extrémne konzervatívna Praha tak, že fotka je uložená v databáze a priradená ku karte.
kecho