Reply on: tom_sk #257840:
Kruhac tam naozaj netreba, staci tam poriadne namalovat ciary. A kruhac NIE JE funkcne riesenie pre kazdu krizovatku - ci ty si OK s tym, aby sa spomalili autobusy? Do kruhacu predsa musia ist vyrazne pomalsie ako ked len idu doprava/dolava.A ako tu pisal Kecho, kusok mas krizovatku, kde auta stoja na cervenu, a ti isti pologramotni vodici, co nevedeli kto ma prednost, budu teraz blokovat kruhovy objazd. To je riesenie?
kecho
Aj ked na Mamateyovej pri Lidli nedavno do...vili aj to, co bolo v odboceni dolava od posty na Sustekovu povodne uplne zrozumitelne nakreslene ako zaradovanie sa do pruhu na zemi a teraz z toho spravili nebezpecne VDZ. (Ano, semafory tam su vypnute po 21vej).
A k tej sikmej hlavnej - to potom napriklad toto je este nebzpecnejsie - az dve vedlajsie cesty a sikma hlavna
https://www.instantstreetview.com/@48.108881,17.093664,32.73h,-1.26p,2.95z,1LVY5JVQpYdttdW3-LJs1Q