Reply on: Viko #257852:
Ja som tam zatiaľ problém nemal, aj keď teda denne tade rozhodne nejazdím. Každopádne sú aj mäkšie opatrenia, napr. spomaľovacie prahy v smeroch z ktorých treba dávať prednosť a podobne. Ale celkovo nie som fanúšikom idiotizácie dopravného značenia, lebo skôr či neskôr to niekde proste nepôjde a čím menej sa takéto situácie v premávke vyskytujú, tým viac robia problémy tak kde byť naozaj musia.

Ike
S tými moc magistrát spoločné nič nemá a navyše úplne rezignovali na akúkoľvek činnosť. Nájdeš ich v krikľavom oblečení, to asi aby boli vidieť až z Jupitera, "schovaných" na mieste, kde vyberajú pokuty 40 rokov metódou z roku 1950. Ideálne zjazd z diaľnice, kde máš spomaliť zo 130 na 50. Verím tomu, že zachránili minimálne stotisíce životov.