Reply on: kecho #257835:
Lomená prednosť je problém, pretože sa ešte stále vyskytuje množstvo vodičov, ktorí nechápu, že bliká sa podľa fyzického smeru jazdy a nie podľa hlavnej. Nie je to síce nebezpečné ale naserie, keď idem z vedľajšej rovno, blbeček oproti mne ide po hlavnej a bliká doľava ale nakoniec ide rovno, takže ja som mohol v pohode ísť.

danlo