Reakcia na: 810zssk #257832:
Veď práve preto som dával tie návodné otázky. Odpoveď, prečo na prímeste neplatí električka na bankovej karte bude určite znieť, že tam nie je fotka užívateľa. Ale toto dokázala vyriešiť aj extrémne konzervatívna Praha tak, že fotka je uložená v databáze a priradená ku karte.
bobitwo
Hlavná cesta nemusí ísť rovno. Je definovaná buď značkami, alebo pravidlom prednosť zprava.
Ak s ňou máš problém, asi nastal čas vrátiť vodičák.