Reply on: bobitwo #257882:
Presne tak. Ak by si si v tomto prípade nevšimol dodatkovú ceduľu, nič by sa nestalo, lebo by si automaticky dával prednosť sprava. A votogo! A proti prednosti sprava nič nemám, len by tam mala byť vždy táto značka. Lebo niekedy sprava prednosť nedávaš (poľná cesta, výjazd z dvora, z parkoviska, z obytnej zóny). Značka by jasne upozornila na križovatku, kde treba prednosť sprava dať!
bobitwo
Len sa zamýšľam... Ak niekto nepozná prednosti na obyčajnej T-križovatke označenej značkami, tak nezvládne ani kruháč. Čo potom? Dáme na kruháč semafor? Čo ak nepozná semafory? Dáme tam závory? Čo ak prerazí závory? Tak sa čo? Nainštaluje niečo takéto? https://www.youtube.com/watch?v=HKWGkEzj09I