Reakcia na: 810zssk #257886:
Ja zase nechapem tu averziu voci 15 minutovemu listku. Hlavne v dnesnej dobe digitalnych systemov ked to problem nemoze byt, ak by bol napriklad len cisto digitalny listok v IDS BK aplikacii.Za 15 minut si napriklad:
- z Patronky na Stefana Kralika
- z Hlavnej Stanice na Riviere
- z Racianskeho Myta na Heckovej
- z Trnavskeho Myta pri Avione (Ikea)
- z ASMN na Priekopnickej
- z Noveho Mosta na Pridankach
- z Trnavskeho Myta na Zlatych Pieskoch
A tak dalej... Tiez nie som nadseny, ked si musim kupovat 30 minutovy listok ak idem 2 zastavky raz za uhorsky rok. Kedze skoro nikdy nie su na tej trase revizori, tak si mozes domysliet, co casto robim...
bobitwo
Len sa zamýšľam... Ak niekto nepozná prednosti na obyčajnej T-križovatke označenej značkami, tak nezvládne ani kruháč. Čo potom? Dáme na kruháč semafor? Čo ak nepozná semafory? Dáme tam závory? Čo ak prerazí závory? Tak sa čo? Nainštaluje niečo takéto? https://www.youtube.com/watch?v=HKWGkEzj09I