Reply on: MatejBA #257872:
Súhlasím s tým, že najjednoduchšie by bolo upraviť prednosť tak, aby hlavná bola rovná. Ale nesúhlasím s teóriou, že vodič by si mal všimnúť dodatkovú ceduľu. Prax ukazuje, že to tak nebýva vždy. Pozri príspevok od Ikeho ...871.
S499.1023