Reakcia na: bobitwo #257878:
Vcelku neintuitivne je uz len to, ze na druhej fotke pruh, ktory je pokracovanim cesty je na vedlajsej, zatial co novovzniknuty odbocovaci je hlavny. Ak by jazdny pruh ustil do praveho odbocovacieho a lavy by sa z neho odpajal tak by to bolo intuitivnejsie.
bobitwo
Plus, ak sa pozrieš, čo som ti dal z Google Maps, čo si evidetne nespravil, tak každý vstup do križovatky je osadený tabuľou s prednosťou, tvarom križovatky, ako ide hlavná a vedľajšie cesty a dokonca ešte tam, kde je Daj prednosť v jazde, je aj vodorovné značenie Daj prednosť v jazde. Tak nehľadaj výhovorky