Reply on: danlo #257906:
Ak sa vrátime do 10 metrov dozadu pred prechod pre chodcov z miesta, ktoré si dával (ako šofér musíš skontrolovať, či ti tam nejaký chodec nebeží pod kolesá), tak si všimneš aj zvislé, aj vodorovné značky a máš tento pohľad https://maps.app.goo.gl/1dftTUgmnLKwhNw28 Pokiaľ za ten čas zabudneš, aké tam boli značky, je na čase navštíviť doktora, či máš v poriadku pamäť. A pokiaľ si si tam nevšimol ani len ten prechod, niečo je zlé.Pokiaľ ti robí problém vnímať okolie, keď s niekým kecáš, tak nemáš čo kecať.
upravovač fotiek
Ak chceš iba polovicu kopčeka zmrzliny, tak to vyriešiš ako? Zješ polovicu a zvyšok si odložíš? Nosíš so sebou prenosnú mrazničku?