Reply on: bobitwo #257882:
Presne tak. Ak by si si v tomto prípade nevšimol dodatkovú ceduľu, nič by sa nestalo, lebo by si automaticky dával prednosť sprava. A votogo! A proti prednosti sprava nič nemám, len by tam mala byť vždy táto značka. Lebo niekedy sprava prednosť nedávaš (poľná cesta, výjazd z dvora, z parkoviska, z obytnej zóny). Značka by jasne upozornila na križovatku, kde treba prednosť sprava dať!
Mhr1