Reakcia na: bobitwo #257878:
Vcelku neintuitivne je uz len to, ze na druhej fotke pruh, ktory je pokracovanim cesty je na vedlajsej, zatial co novovzniknuty odbocovaci je hlavny. Ak by jazdny pruh ustil do praveho odbocovacieho a lavy by sa z neho odpajal tak by to bolo intuitivnejsie.
bobitwo
Nezrušíme radšej rovno prednosť zprava? Že prednosť má ten na rovnej ceste? Len čo potom, keď bude takáto križovatka? Kto bude mať prednosť?
značka
križovatka