Reakcia na: MatejBA #257896:
Skutočne je toto najväčší dopravný problém v Bratislave a dôvod cestovať na čierno?Tak ak nechceš príklad s rožkom, tak môžeme celú plejádu ďalších príkladov:
- v kaviarni si nedáš zabaliť nedopitú kávu, máš chcieť peniaze späť?
- fitko funguje zvyčajne na mesačnom členskom (alebo extrémne drahých jednorazových vstupoch), čo ak chceš cvičiť 4x do mesiaca na jednom stroji? Zľava!
- diaľničná známka? ja cestujem 365 dní v roku iba 5 km po diaľnici, prečo mám platiť za celú sieť?
- Netflix? Pozerám len jeden seriál, prečo mám platiť za možnosť pozerať všetky?
Ty svojim nastúpením spôsobuješ dopravcovi aj fixné náklady a tie sú v podobe množstevnej zľavy premietnuté do ceny lístka.
bobitwo
Dole schémy predností podľa teba a ako to je teraz. Z ľahkej križovatky, ktorá mala dobrú priepustnosť si spravil komplikovanú križovatku, ktorú je veľmi ľahké upchať a je oveľa zložitejšia na prejdenie. Všetko len pre trápny argument, že šofér nie je schopný si pozrieť či je na hlavnej, alebo vedľajšej ceste v dodatkovej tabule si pozrieť tvar križovatky.
Ak chceš potom riešiť tento kruháč, keď obyčajné T je neriešiteľný problém, lebo nestíhajú čítať tabule? atď.
Ako to je teraz
tvoj návrh
Chudáci, ako len stihnú prečítať potom tento kruháč
alebo čo tento kruháč?
A na tejto križovatke to už musia šoféri vzdať... Neexistuje, aby sa v nej vyznali...