Reply on: SGP135 #257993:
je tam ale 45 s cyklus
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???" - na neoznačenej križovatke značkami a bez určenia predností platí prednosť zprava. Evidentne s tým máš problem. Ak bez značky nevieš vyhodnotiť že si v križovatke, je na čase vrátiť vodičák.
.
15 minútový lístok za cenu 30 minútového. Slovami Horsta Fuchsa "a to se vyplatí"


danlo