Reakcia na: S499.1023 #257981:
1. Obávam sa, že časom pribudnú aj nové. Ale môžem sa mýliť. Napr. písalo sa, že v trnave chcú prerobiť kruháč zelenečskáx tamaškovičova na semafory. V tom prípade by som predpokladal lomenú prednosť od Nitry na stanicu. 2. Mal som v hlave zafixované optické priamejšie napojenie maximiliána hella smer ružinovská. Ten bod beriem späť.
3. Tak asi máme inak zadefinovanú lomenú prednosť, ale Devínska je takmer pokračovaním Botanickej.
4. OK.
5. Ja som písal o južnej(hlavnej) križovatke na Americkom nám., nie o neriadenej križovatke Mickiewiczovax 29. augusta.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
S499.1023