Reakcia na: bobitwo #256888:
Ty hlavne nevieš čítať s porozumením. Základný problém cúvania na ASMN je, že výjazd nie je na začiatku radu. Polopate povedané, ulička nie je prejazdná durch, ale sa musí zacúvať ešte aj v uličke do polohy, že zabočíš von. Hovorí sa tomu kríženie prevádzok a reálne to tam spôsobuje štupel, ako ti bolo ikskrát napísané. Ale ty si stále ideš svoje.
daffy
https://imhd.sk/ba/doc/sk/24581/Petr%C5%BEalsk%C3%A1-elektri%C4%8Dka-by-mala-by%C5%A5-kompletne-dokon%C4%8Den%C3%A1-do-marca-2026