Reakcia na: Adam3 #256384:
Ale načo všetci chcete "autobusovú stanicu"? Ja tomu proste nerozumiem. Prečo s regiónu nemôžeme mať normálne linkovanie "podľa potreby" (tej ktorej obce/prepravného prúdu) ako ho máme z rôznych častí Bratislavy? Prečo v momente ako prejdeme čiaru na mape tak zrazu všetky bežné princípy organizovania dopravy padajú a jediným cieľom je nejak autobus preštrikovať na autobusovú stanicu. To ľudia mimo Bratislavy nemajú celý deň nič na práci, tak si chodia obzerať autobusy na stanicu alebo čo?
si
to ze na konecnu zastavku dorazi az 20 cestujucich je este celkom dobry vysledok, na mnohych konecnych liniek MHD ich z kazdeho spoja vystupuje este menej ale linka ako taka je kludne pretazena a nechava ludi na nacestnych zastavkach.... len akosi len malo z nich potrebuje ist prave az na tu poslednu...