Reply on: bobitwo #256372:
"1/ Ale spoj ide z BA AS Nivy do napríklad Malaciek. Zvezie sa ním len 20 ľudí? Asi nie. Takže v priemere 50 ich môže byť? Za mňa ich isto bude viac. Tak prečo potom náklady zrazu rátaš len pre ľudí, čo nastúpia na AS Nivy a nie po celej trase? Lebo náklady sa vyčísľujú na celú trasu. "pretoze ti ostatni si ani nevsimnu ze ten spoj na asmn nezachadza, preco by to teda mali platit ?
si
to ze na konecnu zastavku dorazi az 20 cestujucich je este celkom dobry vysledok, na mnohych konecnych liniek MHD ich z kazdeho spoja vystupuje este menej ale linka ako taka je kludne pretazena a nechava ludi na nacestnych zastavkach.... len akosi len malo z nich potrebuje ist prave az na tu poslednu...