Reply on: Adam3 #256384:
Ale načo všetci chcete "autobusovú stanicu"? Ja tomu proste nerozumiem. Prečo s regiónu nemôžeme mať normálne linkovanie "podľa potreby" (tej ktorej obce/prepravného prúdu) ako ho máme z rôznych častí Bratislavy? Prečo v momente ako prejdeme čiaru na mape tak zrazu všetky bežné princípy organizovania dopravy padajú a jediným cieľom je nejak autobus preštrikovať na autobusovú stanicu. To ľudia mimo Bratislavy nemajú celý deň nič na práci, tak si chodia obzerať autobusy na stanicu alebo čo?
si
pretoze ti ostatni si ani nevsimnu ze ten spoj na asmn nezachadza, preco by to teda mali platit ?