Reply on: Petto #256400:
Takto by som si to Predstavoval linky na Letisko tak, ako by to Martin Winkler chcel ak bude primátorom61 Hlavná Stanica – Letisko (Škoda 27Tr Solaris)
63 Lamač – Letisko (SOR NSG 18, Otokar Kent C 18,75, SOR NS 18)
96 Prokofievova – Letisko (Solaris Urbino 18, Otokar Kent C 18,75)
161 Most SNP – Autobusová Stanica – Letisko (expresná linka) (SOR NSG 18, SOR NS 18)
N61 Hlavná Stanica – Letisko (SOR TNS 12)
Niekto kto nastupuje na Račku nemá nič z toho že BSK zaplatil 10€ za použitie ASMN a dostal by rovnako kvalitnú službu keby si to BSK otočil niekde na verejnom priestranstve za 0€.
Adam3
Takže možno nepotrebujeme plnohodnotnú autobusovú stanicu, ale chcelo by to nejaký prestrešený prestupný terminál, kde by sa krátkodobo dalo odparkovať aspoň 10 vozov. Odstavný pruh na Patrónke alebo Bajkalskej za vhodné riešenie nepovažujem. Skôr niečo na sposob obratiska pod Mostom SNP, len v civilizovanej podobe.