Reakcia na: Zberač mínusiek #252561:
Takže budeme mať dunivú pomalodráhu, kde sa MOŽNO bude jazdiť 40 km/h, ale iba chvíľku, keď sa vodič "zabudne", ináč to bude 35 km/h. Dôvod pre pomalú jazdu? Sťažnosti na hluk a dunenie. Hygienik to zariadi. Mesto? To trať preberie v akomkoľvek stave a bude jazdiť aj bez kolaudácie. Skúsenosť s tým už má.
Za toto by ťa cestujúci defenestrovali.
Spomínam to preto, lebo sa pamätám, ako vodiči častokrát ohlasovali zastávky podľa vlastnej predstavivosti - a tak bola "Beseda", "Malinovského - pri YMCA" (vyslovené ako "...pri Imke") atď.
. Este ze Bratislavu nerozdelili na 50 pasiem.
upravovač fotiek
Z toho videa mám pocit, že električka vôbec nie je v oblúku naklopená a pri rýchlostných jazdách (asi 80 km/h) to vyzerá, aj keď je to slabo vidno, že tam nie sú ani prechodnice! To vážne?! Hlavne, že je to celé zaliate v betóne a dali tam žliabkové koľajncie. Ale nejaká geometria pre pohodlnú a plynulú jazdu vyššou rýchlosťou tam veruže asi nie je.
Ak to tam naozaj bude bez prechodníc a prevýšenia, tak si to iné, než vulgarizmy, nezaslúži.