Reakcia na: Ike #248913:
Pre mňa je dostatočná motivácia kupovať si lístky elektronicky už len to, že si to vyklikám sám a nemusím tete za okienkom vysvetľovať, že aj toto mi vie predať
Tomu sa povie zabiť (zdaniť) dve muchy jednou ranou.
N/A
Definoval si, že by ZSSK mala žiadať od cestujúceho, ale protihodnotu nie.
Železnice sú práčka €. Od čias Mikuláša až naveky.