Reakcia na: Emo #24668:
On nieje TAXI-kar:-) Neni povinny cakat na niekoho ked dobieha. Cestujuci ma byt v danej chvily a v danom case na zastavke takze je to jeho problem:-)

), viem co je vo veci
Takze sorry. Vybuchol som... Myslel som ze to bude platit uz navzdy

Sarko
Áno, presne tak, aj to je služba zákazníkovi. Ja tiež keď končím v práci a zatvárame, neodoženiem zákazníka a nezavriem mu pred nosom dvere, ale vybavím ho s úsmevom, aj keď viem, že nadčas mi nikto nepreplatí.