Reakcia na: keks #246087:
Ja neobhajujem zrusenie komentarov. Neviem preco to spravili, a nemyslim si ze to bolo spravne riesenie. Hlavne v poslednom obdobi (cca posledne 2 roky) robi DPB vsetko naopak, a kritika je urcite na mieste. Ale ak sa chcete hrat na obete cenzure, tak by ste mali k tomu mat aj nejake dokazy, nie? Vsak si vyhladaj nejake diskusie o zrusenych linkach pred mesiacom, alebo o neexistujucom spojeni k Nemocnici Bory, alebo o trolejbusoch TrM. Podla tejto konspiracnej teorii by aj tie prispevky mali byt zmazane, nie?
Dúfam, že to si iba žartoval alebo myslel ironicky
.
keks
Mimochodom, za celý čas čo na tento web chodím ja (cca 10 rokov) som článok bez diskusie videl okrem tohto myslím iba raz a to za súčasńeho vedenia DPB a pri podobnom obmedzení dopravy.