Prečo to v 20, ktorá sa mení pri Tescu Lamač na 45 hlási "konečná zastávka, prosím vystúpte", keď spoj plynulo pokračuje ďalej? Kedysi to nerobievalo, tento spoj som občas využíval aj v minulosti
Dúfam, že to si iba žartoval alebo myslel ironicky
.
keks
Mimochodom, za celý čas čo na tento web chodím ja (cca 10 rokov) som článok bez diskusie videl okrem tohto myslím iba raz a to za súčasńeho vedenia DPB a pri podobnom obmedzení dopravy.