Reakcia na: Cancer #243290:
Problem s riesenim "blbych reci" je ze vo vacsine pripadov sa neda dokazat kto co povedal a ako. Ak sa tu budeme stazovat na asocialnych vodicov tak treba uznat aj druhu stranu problemu, ze existuje minimalne taky isty pocet, ak nie vac, asocialnych zakaznikov ktori si myslia ze maju pravo na vsetko. Preventivne vynadat vodicovi bez dokazov lebo niekto tvrdil ze ten vodic im nieco povedal sa robi skor v Amerike.
Cancer
To sú presne tie veci, ktoré ľudí posmelia k využívaniu MHD. Normálne všetci tí čo majú autá hneď po prvej ceste hádžu klúče od auta do kúta a píšu inzerát že predajú auto. Ledaže by nie, že áno.
BTW páni od hlásení: pri dojazdových spojoch končiacich v zastávke Depo Petržalka vám stále hlási v angličtine, že spoj terminates at Petržalka.
Neviem ako vaše mapy, ale podľa mojich je aj taká Vyšehradská v Petržalke, teda všetky spoje idúce z Hlavnej stanice končia v Petržalke či už ide o dojazd alebo nie. Zastávka Petržalka neexistuje, teda správne má anglické hlásenie znieť This vehicle (alebo čo tam je) terminates at DEPO Petržalka. Alternatívne zahlási najprv slovenskú časť oznamu, potom anglickú a konečná bude vyhlásená iba raz (v slovenčine) tak ako pri všetkých ostatných zastávkach.