Paci sa mi ako sa vsetci na mna nahnevali lebo sa pytam ako sa maju riesit blbe reci bez dokazov. To akoze by sme mali hned kazdeho vodica potrestat ak nejaky cestujuci povie daco skarede o nom? Vy si myslite ze ludia neklamu ci ako to je? Hlavne ak by ho vodic vyhodil z vozidla. Som zvedavy, ci by sa to pacilo vam ak by vas chceli vyhodit z prace bez dokazov ze ste daco urobili.
Andrej
Samozrejme, ak existuje dokaz ze vodic sa spraval hlupo voci zakaznikovi, tak nech sa to riesi, ale takyto postup ako si ty tu teraz napisal je uplne chory, a uplne bezny jav v severnej Amerike.