Reakcia na: Viko #242479:
Sú tam časti s ktorými nesúhlasím, vrátane tejto, ale celkovo je to zhrnuté dobre podľa mňa. Ten argument vystriedaním dobrej domácej firmy ma všeobecne veľmi baví keď jej akcionár sídli v Luxemburgu a do tendra išla v konzorciu s francúzskym partnerom.
!

aby som ich mohol použiť ako NRO - náhradnú respirátorovú ochranu. Je to ako pri NADke, nie je to ono keď ti príde bus namiesto električky, ale lepšie ako nič
Ike
Inak, ak chceš kultivovane diskutovať, skus nepoužívať neplatnú analogiu (zvelicovanie) a slamennych panakov (zatiaľ v každom príspevku jeden)