Reply on: Minko #242475:
"Je to v súlade s Ústavou SR uložená povinnosť? Je."svojho casu bola v ustave zakotvena aj jedina politicka strana a von z ustavy by sa to nikdy nedostalo keby to vsetcia brali tvojim pristupom...
mne osobne to nevyhovuje a tak sa situaciam kde som k tomu nuteny vyhybam ako sa da (a preto ma napriklad v MHD nestretnes v sucasnosti ani nahodou)
avsak ked to prirovnavas ku kradezi, tak to mas dost popletene.... prirovnat by sa to dalo skor k tomu, keby vo vozidlach MHD mali povolene jazdit len stranici (clenovia KSC) a ostatni mali chodit pesi, a nejaky nestranik by si dovolil nastupit.... z toho by podnik poskytujuci dopravne sluzby mal presne rovnaku skodu....
(alebo z inych krajov sveta kde sa odlisne spravaju k roznym etnicitam alebo muzom/zenam by sa dal najst podobny priklad)

aby som ich mohol použiť ako NRO - náhradnú respirátorovú ochranu. Je to ako pri NADke, nie je to ono keď ti príde bus namiesto električky, ale lepšie ako nič
Ike
Inak, ak chceš kultivovane diskutovať, skus nepoužívať neplatnú analogiu (zvelicovanie) a slamennych panakov (zatiaľ v každom príspevku jeden)