Reakcia na: MatejBA #237271:
Tak tu sa bavíme o najužšom centre, takže pešia doprava a turisti tu majú celkom vysokú prioritu.

ale keď nad tým uvažujem tak ani neviem ako to chcú urobiť. Viem, že plánovali k tomu urobiť architektonickú štúdiu™ ale to pravdepodobne korona utla a v najbližšej dobe to nebude téma.
MatejBA
Pokial to stoji na mestskych pozemkoch na toto by mesto nemalo pristupit za ziadnych okolnosti. Urcite nie kym je na stole takto zle riesenie.