Mne sa na tych navrhoch nosneho systemu nepaci, ze ziaden (len ciastocne Reming) neuvazuje so zeleznicou (S-Bahn) pre prepravu v meste. Ak sa ma riesit nosny system, malo by byt definovane predpokladane percento nosny system / vlak / elektricka / autobus / trolejbus / bicykel (?) v hlavnych prepravnych smeroch. Preto by som asi hlasoval za Reming.
Andy
1. Urcite ju premenuju... Vsak to by bolo dost od veci inak..
2. Vsak to tam mas napisane, ze povodna(teda Tesco Vajnorska) bude obojsmerne priebezna a konecna bude vytvorena nova(Tesco Zlate Piesky)