Reakcia na: fobust #22905:
Trochu inak. NJ vypne len riadiace a silnoprúdové obvody. Takže netreba odbrzďovať, to práve v prípade skapatých bateriek. Zapneš NJ a ideš. V prípade 2. vozu navyše ZS, ktorý zabezpečí v prípade roztrhnutia súpravy padnutie koľajoviek.I.
COLOR
Zaplatis
Napises
Prides
Budes poslusny
Budes verit v socializmus
Budes dochvilny
Neskritizujes
Neopytas sa
Nebudes decko
...??? ;-P