Reakcia na: david1 #225683:
Tak sa to oznaci ako pesia zona a bum, porovnavat mozme? Osobne by som ako najdolezitejsie videl vylucit tam nakladnu dopravu cez vikendy, kedy ludia chodia na vychadzky.Samozrejme objednavanie merania na 158 je volovina, to je druha vec.
david1
Do centra sa autom dostaneš aj mimo určených hodín, len si to treba dopredu vybaviť. napr. pre sťahovanie, dovoz či odvoz stavebného materiálu a pod.
Aj na našej ulici minimum ľudí dodržuje predpísanú max.40 rýchlosť. Na linke 158 by som však meranie rýchlosti určite neobjednával.
Skôr na dopravnom inšpektoráte alebo na miestnom úrade cez poslanca, ktorý zastupuje môj obvod.