Reakcia na: forester #213591:
To len vás, autošoférov, držia v ilúzii, že v Bratislave je nejaká koplikovaní doprava. Plus (v beusáckom ponímaní, čiže náskok) proste nesmie byť a bodka. Čo je na tom nepochopiteľného? A neodvolávaj sa na súdnictvo ani na políciu. Ak ti všetci ubližujú, daj výpoveď, nebudeš prvý ani posledný a všade na teba čakajú.
Ike
No najlogickejšie riešenie je meškanie L64 nechať preniesť na L41 a následne toto nechať preniesť na opačnú L64. L64+L41 sa má správať de facto ako jedna linka. Inak to celé nemá zmysel. Už sa teším ako to v budúcnosti môže fungovať ak budeme mať garantovaný prestup pri Tescu Lamač 63+trolejbusová linka Avion - Tesco Lamač. Aj keď tam sú lepšie intervaly.