Reakcia na: S499.1023 #21359:
Hehe, kde sa s gorilakmi behalo v prevadzke 160km/h???
Tak to mi je potom luto... Toho cloveka.
a nejaka elektricka verzia 840-tky po Hlavnu stanicu... alebo do Schwechatu a Viedne
Ale čo už v BA nemožno zobrať vážne
Papyr