Reply on: fobust #21288:
Neverím že sa jedná o realitu. Bratislavskí dielenskí nemajú taký zmysel pre humor. Jedná sa len o variácie na odpovede leteckých mechanikov, ktoré teraz kolujú po webe.Mal by som pár reálnych zápisov:
Pod tými drievkami, čo sú na vedení, trhá na jazdu.
Pod sexiom sa zablikne.
Opravte židlu u rydiče.
Jazdýl som z otvorenů kabinků protže byuo teplo.
I.
a nejaka elektricka verzia 840-tky po Hlavnu stanicu... alebo do Schwechatu a Viedne
Ale čo už v BA nemožno zobrať vážne
A s tou farebnostou... Ano, je to vec vkusu. Ver tomu, ze mne sa ciernobiela fotografia stale paci viac, nez farebna. Nehovoriac o tom, ze na farebnej sa toho da ovela viac pokazit (zaryti fotografovia sa urcite so mnou zacnu v tomto momente hadat
Papyr