Reakcia na: Ámos #212046:
Nulove zas nie. Ja to v Brne pouzivam ked mam niekde ostry prestup (po zohladneni meskania je na prestup 0-1 minuta) - vtedy zavazi kazdy jeden semafor kde voz chyti zelenu/cervenu v poslednom medzizastavkovom useku. A vdaka tym datam viem ci prestup skusat, alebo ist na ine nastupiste (pripadne povodnym spojom dalej a skusit prestup inde). Akosi sa ale kazdy zabuda opytat ci ma vobec DPB vhodne data..

zakaznik
http://www.offi.at/line/11A?b=0
Samozrejme GPS jednotlivých vozov poloha ako taká sa neposkytuje, len Echzeit z jednotlivých zastávok. Polohu nech si dopočíta. Namiesto toho, aby magistrát odpovedal, že aké dáta a akým spôsobom môže poskytnúť, tak odpoveď bola, že už funguje niečo iné, najsamlepšie, dovidenia...