Reply on: 810zssk #212054:
1) Dobre, asi to dalej nema zmysel. Najlepsie bude poziadat o informaciu, ze ake data mozu poskytnut a pockat na odpoved (ci bude nejaka konkretna odpoved, alebo ze uz funguje toto - ine nam netreba).2) Pretoze nizsie sa viedla diskusia, ci je virtualna tabula najsamlepsia a jedina uzitocna moznost prezentacie online informacii o spojoch. Ja si myslim, ze nie. Ty to zmiesavas a pytas sa ma, preco to davam do.suvislosti.
zakaznik
http://www.offi.at/line/11A?b=0
Samozrejme GPS jednotlivých vozov poloha ako taká sa neposkytuje, len Echzeit z jednotlivých zastávok. Polohu nech si dopočíta. Namiesto toho, aby magistrát odpovedal, že aké dáta a akým spôsobom môže poskytnúť, tak odpoveď bola, že už funguje niečo iné, najsamlepšie, dovidenia...