Reakcia na: 810zssk #209788:
Páči sa mi IKEho návrh. Mierne by som ho pozmenil. Medzi zónu 100 a 101 (101 by som zmenil na 102) by som "strčil" novú zónu 101, ktorá by bola bezzastávková. Tým by boli odstránené problémy s pochopením zdojenia zóny 100.
MatejBA
Áno, pretože práve títo taxikári sú najviac kontrolovaní a majú všetky papiere v poriadku. Práve na tieto miesta, akou je železničná stanica, chodia pravidelné kontroly a keby nemal taxikár niečo v poriadku, už dávno nemá licenciu.
Sef Unie TaxiKarov v tom najlepsom ? http://www.etrend.sk/firmy/sef-unie-taxikarov-sme-na-dne-a-nemame-co-stratit.html