Reakcia na: neo #20386:
Pre deti, ktore stale horlivo tuzia po tom, ako vyzera format udajov v BUSE, nech si stiahnu: Simulator BUSE zo stranky http://akela.mendelu.cz/~xhaluza/Potom mozete vsetci vymyslat v Notepade nove a lepsie veci do BUSE....
.
ani statív, a nie som foto maník 
neo
jedny svietia jak besne, a druhe je ledva vidno:)
lebo na ikarusoch sa mi zda ze su len terciky osvietene neonkou zospodu.
a na niektorych krakosach su Ledky+terciky
je to tak??
inac preco vsetci tak strazia to gBUSE??? ako sa to da znenuzit???
ja by som nahodou prijal, nieco take, ze by si kazdy stiahol Buse, a spravil svoje BUSE pre BA:) ptom by sa to dalo dokopy, hlasovalo by, sa a to najlepsie by sa pouzilo v praxi.