Napiste jej, potesite ju: linda13@inmail.sk
.
.
. Je oficiálne dokázané, že akákoľvek električka tu pri rýchlosti pod 7 km/h na 99% vykoľají. Optimálne je to od 10 do 20 km/h.
.
a obyvatelstvo vycvicene k tomu, aby MHD povazovali za nieco, bez coho sa nezaobidu a naviac, co je v meste pre nich. (Samozrejme, takto musis mat vycviceny aj DP.) Plus si zober region s obrovskou nezamestnanostou, ktora ti tych ludi sice frustruje, ale aj dost skludni a umravni a hlavne prinuti ich pouzivat MHD. Plus mesto, v ktorom je sice 17 kostolov, ale ani jeden verejny dom - v meste s takou "poboznou" atmosferou ludia nenicia busy, bo sa hanbia - a v takom meste sa nevyskytuju fetaci. Ozrani v najhorsom pripade pozvracaju dlazku v nocnom spoji (ti inteligentnejsi zvracaju v 14Tr za jazdy postojacky von oknom na zadnej plosine
) Takze az ti bude topmanazment DPB pri pive argumentovat, ze v PO nie su vandali, tak mozno na tom nieco malo (nie vela) bude
. Vyhovorka: Nemame peniaze, to sa neda, to by bolo zbytocne, etc...
Turbo
Pokial viem, tak BA dispecer ma mat papiere na gumokol, dratolez aj tramvaj. Ale bohvie, ci tomu tak nozaj je. Ale sem tam vidim, ze dielensky ide s tramvajou von na jedno kolo, ako striedac.