Reakcia na: luky133 #201805:
Podľa toho čo som videl, je názov zastávky vytlačení na priesvitnej fólií, ktorá je pritlačená/prilepená na skle tej tabule, takže by sa to malo dať vymeniť. Včera som si ale všimol že tá fólia pri technopole je už trocha zvlnená (od tepla?).
AAA
Ide ale imho o úplne hypotetickú otázku, keďže v zásade aj manažéri infraštruktúry, ktorí sa na prví pohľad zdajú byť súkromníkmi, sú väčšinovo vlastnení štátom, spolkovou krajinou, regiónom, obcou a pod..