Reakcia na: gejza #201726:
nepochopil si to správne, ten autobus bol poloprázdny, a čo sa týka kašľania na niekoho tak DPB taktiež kašle na svojich zákazníkov/ cestujúcich. Ja som si napríklad ten lístok cvakol , potom ako som za trištvrte hodinu došlapal do mesta pešo, ale nabudúce si to teda dobre rozmyslím s takýmto prístupom.
S499.1023
Aj železničné vozidlá spľňajúce TSI (v súčasnosti sú to len dve vozidlá na celom svete) nie sú pripustené do premávky bez schvaľovania manažérom infraštruktúry vzhľadom na pretrvávajúce národné špecifické požiadavky presahujúce TSI.