Reakcia na: david1 #201420:
Nizsie som to uz napisal - ten vlak by mal byt jeden z tych co idu len po Lamac, avsak kvoli pripoju je v useku DNV-Hlavna stanica zabezpecena nahradna suprava. Ta povodna ide naprazdno do Lamaca a tam potom zacina cestu spat.

Peon
"v železničnej stanici Devínska N. Ves 17.14 h je prestup do náhradnej vlakovej súpravy, ktorá pokračuje do cieľovej stanice BA hl. st 17.27 h".
http://www.slovakrail.sk/sk/vyluky/vyluka-bratislava-lamac.html