Reply on: AAA #201425:
Chyba: Odchodom z hl. st. o 18:00.
Najprv sa cestujúci blažene šokovali na Trnávke s novými trolejbusmi , bolo z toho velké halo,, a teraz pre zmenu 204 je so všetkými starými. ? # čo dodať ? Treba vydržať raz sa dočkáme...
Peon
"v železničnej stanici Devínska N. Ves 17.14 h je prestup do náhradnej vlakovej súpravy, ktorá pokračuje do cieľovej stanice BA hl. st 17.27 h".
http://www.slovakrail.sk/sk/vyluky/vyluka-bratislava-lamac.html