Reakcia na: 810zssk #201320:
Samozrejme, že tebe nie. Ty nesedíš za volantom a nie je to na tvoju zodpovednosť, je to na triko vodiča, ktorý možno 15 rokov a viac jazdí.Pokiaľ ide o zdržanie, bohužiaľ autobus nebude nikdy taký rýchly v tomto meste. Nie je tu nič čo by umožňovalo rýchlosť. Žiadna preferencia, úbohý stav ciest, zastávka pri každej lampe atď...šak to poznáme.
Lebo ludia tam stopku stlacaju skoro furt.
Ik
Skôr si myslím, že nie je dostatočné informovanie cestujúcich zo strany DPB o tom, kam sa až majú postaviť a najmä preplnenosť spojov na linkách kde jazdia medvede.
To prirovnanie čo si napísal je úplne scestné, nemá s týmto nič spoločné.