Reakcia na: Petto #189588:
neviem, preco si vsetci myslite, ze solaris by bol najlepsi, co si nepamatate na tie zhorene busy. neviem ci chcem polsku kvalitu... samozrejme sor je na tom este horsie. radsej nieco so zap. europy...
Toto uz je fakt zly vtip, ved od nespustenia ubehnu zajtra uz dva tyzdne. A to hovorime o softwarovej chybe!
T458.0
V prvom rade keby chceli, tak by aj bez tých blbých čísel sa dalo cestovať na jeden cestovný (predplatný alebo jednorázový) doklad a jazdili by spoje na linkách v takte a nie takto bordelársky. To, čo robí SL, to nie je ani cestovný neporiadok ale bordel na kvadrát. ?