Neviete, či je možné ísť bicyklom cez starý most? Respektíve, vyťaženie linky 98 po 17 hodine? Potrebujem prepraviť bicykel zo Žehrianskej na Vajnorskú, ale nechce sa mi kľučkovať po celom meste...Ďakujem
btw. ako budú riešiť číslo zón 100/101 na "malých" paneloch, koré tuším v krátkych soroch boli na kabíne vodiča? Tam počas platnosti pásiem ukazovávalo iba 1 a 2 a miesto na viac čísel tam tuším nie je...
Ámos
V kazdom pripade miliardy k dispozicii na prevadzku a rozvoj nie vzdy znamenaju, ze vsetko je bezproblemove a rozhodne nehovoria o kvalite tamojsej dopravy.
Skor tie miliardy lakaju spekulantov a zlodejov ako bolo vidno pri opencard ci teraz pri nasom tendri na trofle.